Standartizuoti gaminiai yra siuvami pagal lentelėse pateiktus išmatavimus.

Personalizuoti – gali būti pailginti ar patrumpinti, vienur paplatinti, kitur pasiaurinti, pritaikyti riestoms sėdynėms ar atsikišusiems pilvukams.

Jei jums beveik tinka standartizuotas gaminys tereikia pailginti/patrumpinti rankoves ar patį gaminį, susisiekite ir išsakykite savo pageidavimus. Dėl tokio koregavimo jums tikrai nereikia niekur specialiai atvykti. Gaminius siuvame tik po užsakymo suderinimo ir patvirtinimo, kad viskas tinka. Tačiau turite žinoti, kad personalizuoti gaminiai atgal nepriimami ir nekeičiami – jie jau pritaikyti jums, todėl būkite atidūs ir vadovaukitės rekomendacijomis.

Jei reikalinga šiek tiek didesnės apimties gaminio konstrukcijos korekcija, kaip pvz.: apsikišęs pilvukas, greičiausiai bus reikalingas fizinis susitikimas, bet nebūtinai, šiuo metu technologijos ženkliai palengvina bendravimą - būtinai susisiekite ir rasime tinkamą sprendimą.

Visai rūpimais klausimais rašykite: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Previous Next

Siuvame trikotažo gaminius iš savo ar jūsų audinio.

Jei norimo audinio turime pakankamai, užsakymą iki 10 vnt. galime įvykdyti per 5 darbo dienas, neįskaitant siuntimo. Jei reikia užsakyti audinį, priklausomai nuo jo rūšies ir pageidaujamo kiekio, užsakymo įvykdymas gali užtrukti iki 6 sav.

Lentelėse pateiktos kainos yra orientacinio pobūdžio. Tai gaminiai iš mūsų audinių, kainos gali kisti, dėl kintančių audinių kainų.

susisiekite

Darbo g. 19, Kuršėnai

(+370) 618 00959

info@mevika.lt

Pirm - Šešt: 10:00 - 19:00

naujienos

04 May 2023

prenumeruokite naujienas

Search